Endüstriyel Mutfak Servisi

Sektöründe uzun yılların tecrübesi ile otel, restoran, hastane, catering firmaları, askeri tesisler vb. birçok kurumlara endüstriyel mutfak hizmeti veren firmamız; alanında uzman kadrosu, deneyimli servisi ve teknolojik avantajları kullanan organizasyon yapısı ile sektörde en yüksek seviyede müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemektedir.

Endüstriyel mutfak cihazları; ehil olmayan ekipler tarafından yapılacak herhangi yanlış bir işlemde çok büyük masraflar oluşturmakta, bu da tesislerin kesintiye uğramalarına sebep olmaktadır. Bu sebeple arıza için çağıracağınız servisin işini bilen eğitimli teknikerler olduğundan emin olunuz.

Sektördeki büyük markalar için yetkili ve belgeli teknik servis hizmeti sunan AB Teknik, aldığınız hizmetin kaliteli ve çözüm odaklı olmasının yanında daimi ve kesintisiz desteği de taahhüt eder. Bu vesile ile ilk önceliğimiz, adresinize gelmeden çağrı merkezi üzerinden telefon yardımıyla sorunuzu gidermektir.

Endüstriyel Mutfak Servisi talepleriniz için 0216 398 97 60 - 0545 292 60 97 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilir ve servis talebinde bulunabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL MUTFAK SERVİSİ

Hangi Markalara Hizmet Veriyoruz?
Arisco Çözüm ServisiVenarro ServisiEmpero ServisiInoxClass ServisiDRN Mutfak ServisiSüper Mikser ServisiBY Kitchen ServisiJP ServisiAngelo Po ServisiAtalay Mutfak ServisiFagor ServisiN'dustrio ServisiFimar Servisiİnoksan ServisiKayalar ServisiMyco ServisiÖztiryakiler ServisiLa Cimbali ServisiFiamma ServisiTurhan Çelik ServisiBrema Servisi


Hizmet Politikamız

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?